Saten Alçı-Boya | Sivas Modern Yapı İnş. Taah. Emlak San. ve Tic. Ltd. Şti.
Saten Alçı-Boya

 

Boya Uygulama
 

SİVAS MODERN YAPI-DEKOR ile evinizi ve işyerinizi baştan aşağı dekore etmek ve dekore ederken yaşanılır bir mekan oluşturmak için profesyonel ekiplerimizin tercrübelerinden herzaman yararlanırsınız.

Boya ve Badana İşleri

Dekorasyonda boya en önemli unsurlardan biridir. Mekanınızın rengi sizin tarzınızı belirler. Seçeceğiniz renk ruh halinize katkıda bulunurken, malzeme de sağlığınıza etkide bulunmaktadır. Kullanılan malzeme insan sağlığına zarar vermemelidir.

Tüm gün sevdiği renklerle boyanmış bir ev ya da işyerinde bulunmak kimi mutlu etmez ki ?

Estetik, kullanışlılık ve ekonomi bu 3 unsuru gözeterek kendi zevkinize uygun , yaşam ve iş alanlarınızı , birinci sınıf boya ve işçilik sunuyoruz.

Dekorasyonda boya ilk aşamadır.Yaşadığınız mekanların kimliğini en çok renkleri belirler.Tarzınızın belirleyicisi en çok renklerdir.Seçeceğiniz renkler ruh halinize katkıda bulunurken,seçtiğiniz malzeme de sağlığınıza diret etkide bulunacaktır.Kullanılmasını istediğiniz malzeme kesinlikle nefes almalı ve insan sağlığına zarar vermemelidir. Ayrıca duvarlarınızın,kapılarıızın ve diğer kullandığınız eşyaların boyalı olması,kullanım ömürlerini uzatacak ve bütçenize de katkıda bulunacaktır.

Hemen Ara
WhatsApp