Gergi Tavan | Sivas Modern Yapı İnş. Taah. Emlak San. ve Tic. Ltd. Şti.
Gergi Tavan
HAZIR GERGİ TAVAN

Hazır gergi tavan, evlerde, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde kullanılabilecek en uygun ve pratik gergi tavan modelidir. Gergi tavan yaptırmak için Alçıpan ile havuz yapılıp, alçı boya toz vs olmaktadır. Hazır Gergi tavanda ise özel hazırlamış olduğumuz profil sistemine kendi atölyemizde Gergi tavanı monte ederek led aydınlatma sistemi ile hazır olarak yapıp, direk salona, oturma odasına, mutfakta kullanabilirsiniz. Hazır Gergi tavan sayesinde Alçıpan boya toz vs kurtulmuş olursunu

3D Tezgah Arası Cam Paneller

3D Tezgah Arası Mutfak Uygulaması, farklılık yaratmak isteyenler, vaktinın büyük bir kısmını mutfaklarda geçiren bayanların yüzünü güldürecek,Tezgah Arası 3d Cam uygulaması birbirinden dekoratif desenleri ile iddia ediyoruz aklınızı başınızdan alacak. Mutfakta geçtiğimiz zamanı keyfe dönüştürecek. Milyonlarca desen arasından istediğinizi beğenip, kısa zaman içerisinde oldukça ekonomik fiyatlatlara, öztaş yapı dekorasyon kalitesiyle sipariş verebilirsiniz.

3D Foto Zemin

3D Foto Zemin uygulması, zemine yapılan germe çalışmasıdır. 30.000.000 den fazla model ve renkle istediğiniz çalışmayı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Birbirinden şık ve renkli tasarımlarmız ile banyonuzdan tutunda bahçenize kadar, istediğiniz özel mekanlarda hayatınızı renklendirebilirsiniz.

3D Foto Duvar

3d Foto Duvar çalışması ile istediğiniz mekanlarda şık tasarım ve modellerle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiyenin her noktasına profesyonel ekibimizle  çok kısa sürede, oldukça ekonomik bütçeyle hizmetinizdeyiz.

Barissol Pvc Gergi Tavan

Barissol Pvc Gergi Tavan  tamamen yerli üretimden oluşan, geri dönüşüm imkanı bulunan CE ve İSO gibi kalite belgeleri ile uluslararası arenada kabul görmüş gergi tavan çalışmasıdır. Sivas Modern Yapı Dekorasyon olarak siz değerli müşterilerimize dayanıklı ve pürüzsüz Barissol Pvc gergi tavan uygulamalarımızda 7/24 müşteri desteği hizmeti veriyoruz. 

Lake Gergi Tavan

Lake gergi tavanlar oldukça şık ve dekoratif görünürler. Şüphesiz en özel tarafı ise boya, tamir ve bakım istemezler. Zamanla tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme vb. gibi olumsuzlukların hiç birini lake gergi tavanlarda yaşamazsınız.  Ayrıca  son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavanlarınızı zenginleştirecek gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

20 Yıl Garantili gergi tavan ürünlerimiz esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü görünümünü korur.

 

 

Hemen Ara
WhatsApp